Yetkili Servis
Garantisi

 

Promakim dünyanın en iyileri arasında gösterilen Teknik Ekibe sahip. Roland DG ‘nin düzenlediği Roland Awards ‘ta ödül almış olan teknik ekip mühendislerimiz her dönem bu yarışmanın favorileri arasında gösteriliyor.

 

Uzmanlarımız , Roland Sistemlerini tasarlayan & geliştiren uzmanlar tarafından eğitilmiş olup , makinelerin en verimli şekilde kullanımını sağlamak için güncel bilgi birikimi ile donatılmıştır %100 orijinal Roland parçaları kullanılarak ve garanti edilmiş yanıt zamanlarına sahip %98 ilk servis hızı bulunmamaktadır.

 

Bir Roland satın aldığınız zaman orijinal garantimize belirli bir dönem içinde sahip olursunuz. Bir defa sona erdiğinde işinize ve bütçenize uygun kapsamlı, hızlı ve esnek Genişletilmiş RolandCare garanti paketleri bulunmaktadır.

 

Satış Soruşturmaları

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyor musunuz? Bugün uzmanlarımızla konuşun. Bu sayfadaki formu doldurun veya 444 9 867 numaralı telefondan bize ulaşın.

doldurun veya 444 9 867 numaralı telefondan bize ulaşın.  

Destek Talepleri

Teknik bir sorununuz mu var? Endişelenme. Sizi en kısa sürede tekrar çalışır hale getireceğiz. Lütfen formu doldurun, teknik destek ekibimiz en kısa sürede sizi arayacaktır.

İletişim Formu