Ürünler
Roland Ürünler / Kesiciler / Camm-1 GR Serileri

Camm-1 GR Serileri

Güçlü GR Kesici Serisi

Kesilmesinin mümkün olduğunu düşündüklerinizin sınırları zorluyor. CAMM-1 GR serisi kesim üretkenliğini, hassaslığını ve gücünü bir sonraki seviyeye taşır. Tek başına bir kesici veya mevcut yazıcınızla eş olarak kullanın, bu tamamen sizin seçiminiz. Fakat GR kesici seriyle işletmenizi daha güçlü kılacağınızdan emin olabilirsiniz.
Özellikler
Roland Promakim

Güçlü GR kesici serisi

Kesilmesinin mümkün olduğunu düşündüklerinizin sınırları zorluyor. CAMM-1 GR serisi kesim üretkenliğini, hassaslığını ve gücünü bir sonraki seviyeye taşır. Tek başına bir kesici veya mevcut yazıcınızla eş olarak kullanın, bu tamamen sizin seçiminiz. Fakat GR kesici seriyle işletmenizi daha güçlü kılacağınızdan emin olabilirsiniz.Sınıfındaki en hızlı kesici

Saniyede 1.485 mm'ye kadar çıkabilen CAMM-1 GR kesici sınıfının en hızlı üretim kapasitesine sahiptir. Optimize edilmiş kesim taşıyıcısıyla çalışan sistemi, bıçağın almak zorunda olduğu dikey mesafeyi en aza indirgeyerek verimliliği artırır ve gelişmiş ayıklama aletleri GR'nın yüksek hızlı üretimine ayak uydurmanıza yardımcı olur.Yüksek hızlı modda bile yüksek hassasiyette kesim

GR, yüksek hızlarda bile hassas sonuçlar ortaya koyar. Güç ve tutarlılık için tasarlanan güçlü yeni kesim taşıyıcısı ve bıçak tutucu 600g'a kadar baskı kuvveti sağlarken yeni L-şekilli tasarım, olağanüstü kalitede bir sonucu garanti etmek için maksimum istikrar sağlar.

Lamine grafikler, tabelalar, etiketler, ambalaj prototipleri ve yansıtıcı grafikler üretin.Elektronik baskı tekeri kontrolü

Gelişmiş izleme ve besleme işaretleri olmadan pürüzsüz medya besleme için GR'ın yeni elektronik baskı tekerleri, yumuşak flok malzemeler, ince cam renk tonlar ve kalın yansıtıcılar dahil olmak üzere en zorlu ortamları bile işlemek için 10 basınç ayarına sahiptir.


Temel özellikler şunlardır:

· L-şekilli tasarım. Sağlam entegre stant ve medya tutucu dayanıklılığı artırır ve titreşimi en aza indirir.

· Yeni elektronik baskı tekerleri. Medyayı doğru miktarda basınçla beslemek için bir düğmeye dokunarak yapılabilen 10 ayar.

· Optik kayıt sistemi. Baskılı grafiklerin doğru kontur kesimi için.

· Çift konumlu kesim taşıyıcısı. Standart ve delikli kesim için.

· Değişken bıçak yüksekliği kontrolü için dijital kodlayıcı. Maksimum üretim sağlar ve yüzey zedelenmesi riskini azaltır.

· Yeni tasarlanmış kesim taşıyıcısı. Geliştirilmiş medya uyumluluğu için 600 g'a kadar baskı kuvveti.

· LED durum lambası. İş durumunu uzaktan anında kontrol etmeye yardımcıdır.

· Sepet. Fazlasıyla uzun kesimler ile bile medyayı temiz tutar ve muhafaza eder. Standart olarak gelir.

· Tabla. Bıçakların, bıçak tutucuların ve diğer küçük parçaların rahatça depolanması içindir.Eşsiz medya seçenekleri

Etkileyici kesim gücü ve değişken baskı tekerleri basıncı ile GR, çok çeşitli medyalarla uyumludur. Tabela vinili, yansıtıcı film, cam dağlama, cam renk tonu ve çok daha fazlasını kesin. Artı, uygun ambalaj prototipleri için kartonları kesip katlayın. GR, zorluklar için hazır.

Gelişmiş yeni Roland Cutstudio yazılımı

Herhangi bir iş akışına kolayca entegre olacak şekilde tasarlanan GR, USB ve Ethernet bağlantısı özelliklerine sahiptir ve çok çeşitli yazılım paketlerinde çalışır. Sadece bu değil, GR serisi ile birlikte gelen yeni geliştirilmiş Roland CutStudio yazılımı, kesim verilerini yaratmak ve düzenlemek için GR serisini her zamankinden daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor.

Dahili Windows® sürücüsü, Adobe® Illustrator® ve CorelDRAW® için eklentiler ve VersaWorks Dual’den kesme yeteneği ile GR, en karmaşık tasarım gereksinimlerini desteklemek, kolay kesim veya basım oluşturmak ve iş akışını sonlandırmak için kusursuz entegrasyona olanak tanır.

Gelişmiş özellikler şunları içerir:


· Ayıklama çizgileri: Kolay ayıklama için dikey, yatay ve 'halka atış' çizgileri ekleme yeteneğiyle üretim süresini en aza indirin.

· Delikli kesim: Profesyonel, hızlı bir sonuç sağlamak için etiketler ve çıkartmalar üzerine medya kanalı ile ve yüz levhasını kesin.

· Renkli kesim çizgileri: Maksimum kesim verimliliği için türe göre çizgileri kesmek adına rengi belirleyin.

· Döşeme: Kolay uygulama adına, bölümler halinde büyük kurulumlar için grafikleri doğru olarak kesin.

· Ölçek ayarları: Tasarımları birimler veya yüzdelik artışlarla ölçeklendirin.

· Çakışan kesim: Birden fazla kesim geçişi gerektiren işlerin geçiş sayısını belirtin

Gelişmiş ayıklama destek hattı fonksiyonu:


Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir. Çoğaltma veya telifli eseri kullanma durumunda yerel, ulusal ve uluslararası yasalara göre hüküm verilir. Müşteriler uygulanabilir kanunlara uymakla sorumlu olup ihlal durumunda yükümlüdür. Roalnd DG, TPL Grup’ tan MMP teknolojisinin lisansını almıştır.

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir.

Komple Çözüm - Komple Güvenilirlik - Tam Destek

Roland bileşenleri maksimum kalite ve performans için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Her ürün Roland Teknik Destek ve son teknoloji, süreçler ve sektöründe en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmak için yazılım eğitilmiş kalifiye Roland Mühendisleri tarafından desteklenmektedir.

Roland Teknik Destek ekibi tüm Roland makinelerı için yazılım, donanım ve uygulama desteği sağlar. Mühendislerimiz ve uzman kadrosumuz ile kullanıcılarımıza problemlerini çözme ve Roland ürünlerinin kullanıldıkları sanayi hakkında bilgilendirme yapıyoruz.


Tüm kullanıcılar, için sorunun en kısa sürede çözülmüş olduğundan emin olmak için telefon, e-posta desteği sağlar.Model numaranızı bilmiyor, aradığınızı bulamıyorsanız; 0332 345 10 91 nolu numaradan Roland teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz.


Yukarıda ki adres ve telefondan teknik destek ekibininin sizi araması için bize bize iletişim numaranızı gönderebilirsiniz.

Online Destek Merkezi

Makinenizi kullanmayla ilgili bazı ipuçları ihtiyacınız var? Makinenizde bir sorun var? Cevap için online destek merkezini ziyaret edin! Yararlı ipuçları ve yararlı kullanım kılavuzları dolu, çevrimiçi destek merkezi size iş akışını geliştirmek ve ürün desteğine son ile sorunları çözmek ve yardım dosyaları için bir şans sunuyor.

Roland Bakım Servis Anlaşmaları

Ekipmanınızın sorunsuz çalışıyor olması sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Roland bakım sabit fiyatlara dayalı kapsamlı ve kampanyalar sunan bir destek programıdır. Tüm Roland dijital baskı, kesme, gravür ve 3D sistemleri için garantili destek sevisleri sağlar.