Ürünler
Roland Ürünler / Gravür & Modelleme 3D Makinaları / METAZA MPX-95

METAZA MPX-95

İzinizi Bırakın

Hediyelerin kişiselleştirilmesi ve endüstriyel parçaların işaretlenmesinde mükemmel görev gören METAZA MPX-95 kompakt gravür makinesi, ekonomik ve kullanımı kolay bir cihaz olup her seviyeden deneyim sahibi kullanıcının altın, platin, gümüş, bakır, paslanmaz çelik, titanyum, pirinç ve çok çeşitli metale işaretleme yapabilmesi için idealdir.


Özellikler
Roland PromakimKazançlı metal hediyelik eşya kişiselleştirmesi ve doğrudan parça işaretleme


Hediyelerin kişiselleştirilmesi ve endüstriyel parçaların işaretlenmesinde mükemmel görev gören METAZA MPX-95 kompakt gravür makinesi, ekonomik ve kullanımı kolay bir cihaz olup her seviyeden deneyim sahibi kullanıcının altın, platin, gümüş, bakır, paslanmaz çelik, titanyum, pirinç ve çok çeşitli metale işaretleme yapabilmesi için idealdir.

MPX-95 birikinti, gürültü ya da koku olmaksızın fotoğraf gerçekliğindeki görüntüleri, metinleri, logoları ve verileri metal yüzeyler üzerine her zamankinden çok daha kolay bir şekilde eklemenizi sağlıyor.

Mağazada, evde, atölyede ya da laboratuvar ve sınıf ortamında kullanmak için ideal.

PerYüzlerce metal ürünü kişiselleştirin

MPX-95 kompakt gravür makinesi ile hemen hemen tüm metal ögeleri kişiselleştirin


MPX-95 ile müşteri hediyeleri, kurumsal hediyelikler, hediyelik eşyalar gibi çok çeşitli ürünlerin kişiselleştirilmesi mümkündür. Bunlar:

          • Dolma kalemler ve kırtasiye malzemeleri.             
          • Gözlükler ve güneş gözlükleri.
          • Bijuteri, saat ve kol düğmeleri.
          • Evcil hayvan isimlikleri.
          • Cep şişeleri ve maşrapalar.
          • Vazolar ve kupalar.    
          • USB’ler ve akıllı cihazlar.
          • Hediyelik eşya kutuları.
          • Anahtarlıklar.
          • Ödül plaketleri.
          • Çakmaklar. 
          • Çatal bıçak takımı ve çok daha fazlası.

Çıkarılabilir taban ve Hediye Kiti ile gelen çok yönlülük

MPX-95, daha fazla hediyelik eşya ve tamamlayıcı parça üzerine kazıma yapmak için yeni özellikler sunar. Bu özellikler, daha büyük nesneler üzerine kazıma yapabilmek için çıkarılabilir taban levhası ile taban ünitesini ve kârlı kişiselleştirme seçeneklerini artıran opsiyonel bir Hediye Kiti’ni içerir.

Hediye Kiti içeriği:

          • Kıskaç iğneleri ile sürgülü merkez mengene
Düzensiz şekildeki nesneleri tutmak için farklı ebatlardaki kıskaç iğnelerini uygun bir şekilde yerleştirin. Uyarlanabilir kıskaç iğnelerinin kurulumu evcil hayvan isimlikliklerinin ve takıların dahası maşrapalar, termoslar ve içecek şişeleri gibi silindirik nesnelerin tekrar kişiselleştirmesini destekler.

          • Merkez mengene
Ardarda birçok farklı öge üzerine kazıma yaparken hızlı kurulum ve nesnelerin kişiselleştirilmesine imkan verir.

          • Kafa başlıkları
Otuz adet yuvarlak kafa başlığı kıvrımlı ve düzensiz yüzeylerde kazıma kullanımı için dahil edilmiştir.

Değişken veri kazıma

Değişken verileri (txt ya da csv dosyası gibi) dahili Dr. Engrave yazılımına aktarın ve otomatik olarak hediyelik eşya serilerinde her ögeye seri numaralarını, veri ve isimleri uygulayın. Ya da pahalı takılara benzersiz güvenlik numaraları ekleyin.

Kompakt, taşınabilir tasarım.

Tamamen kapalı MPX-95 sessizce, temiz bir şekilde ve güvenle çalışan kompakt ve taşınabilir bir cihazdır. Her yere taşınabilir ve düğünlerde, fuarlarda, gösteriler ve diğer etkinliklerde hediyelik eşya üretimi için kullanılabilir.

Endüstriyel uygulamalar

MPX-95, isim ve seri numarası levhalarının üretimi gibi endüstriyel uygulamalar için idealdir. Dahili yazılım size ardışık seri numaraları gibi değişken verilerin hızlıca basılması için yardımcı olur.

Fotoğrafları, vektörel grafikleri ve metinleri basın

Dayanıklı elmas uçlu bir iğne, sert malzemeler üzerine düzgün geçişleri ve karışık yazı fontlarını kopyalamak için yüksek hızla ve hassasiyetle kazıma yapar. Sonuçlar, yansıtıcılığı yüksek detaylı grafikler, hoş yazılar ve karmaşık veri desenleri ile oldukça muhteşemdir.


Dahili lazer gösterge daha hızlı kurulum için vuruş noktası hassasiyeti sağlar

Yerleşik lazer gösterge kazımadan önce başlangıç noktasını medya üzerinde isabetli bir şekilde tanımlar. Kullanıcılar, tek bir noktaya dokunarak her zaman gravürün doğru konumlandırması için baskı pozisyonunu ayarlayabilir ve bu sayede hizalama hatalarını ve malzeme israfını azaltırlar.


Kolay kullanımlı yazılım dahildir

Aşağıda yer alan donanıma dahil sezgisel yazılım kutudan çıkar çıkmaz üretim yapılmasına olanak sağlar:


METAZAStudio

EPS, JPEG ya da BMP formatlarından veya doğrudan dijital kameralardan, tarayıcılardan ve akıllı telefonlardan dosyaları aktarın ve düzenleyin. Metini, kenarlıkları ve arka planları ekleyin, metinleri ve görüntüleri çevirin. METAZAStudio aynı zamanda vektör formattaki line art ve metini destekler.


Dr. Engrave

Excel ve CSV dosyalarını aktarmak için TrueType fontları ve otomatik bir sayfa düzeni özelliğini öne çıkaran Dr. Engrave değişken data projelerinin üretimini destekler.

Yüksek kişiselleştirme potansiyeli için diğer cihazlar ile birleştirin

Bir bas & kes cihazı (VersaSTUDIO BN-20 ya da TrueVIS serisi) ya da UV-LED yazıcı (VersaUV LEF serisi) ile birlikte kullanıldığı zaman MPX-95, hediyelik eşya pazarı için üretebileceğiniz grafik uygulamalarının ve kişiselleştirme çözümlerinin sayısını artırabilir.


Yüksek standartta kalite, güvenilirlik ve destek

2 yıl üretici garantisi ve sektör lideri müşteri hizmetleri cihazınızın her zaman ayakta ve çalışıyor olacağını temin eder.


Gelişmiş Özellikler

          • Elmas uçlu iğne gümüş, bakır, platin, pirinç ve alüminyum 

              gibi diğer sert metalleri 200 HV (Vickers sertliği)’ye kadar işaretler.

          • Kolay kullanımlı METAZAStudio yazılımını içerir.

          • Hızlı ve doğru kazıma kurulumu için yerleşik lazer gösterge.

          • Büyük ve düzensiz şekile sahip objelerin yerleşimi 

              için çıkarılabilir taban.

          • Hatasız kazıma için otomatik yüzey algılama. 

          • Ardışık veri uygulamak için değişken veri basımı.

          • Kompakt ve tamamen kapalı - tüm kiosklarda, perakende satış  

              noktalarında, atölyelerde, sınıf ve laboratuvarlarda sessizce 

              ve güvenli bir şekilde çalışır.

          • Etkinlikler bünyesindeki üretimler için taşınabilir tasarım.

Roland Promakim
  •      Gravür, dikkat çekici bir yaratıcılık ve üretim olanakları ile harikalar yaratabileceğiniz elde edilmesi kolay bir uygulama halin ...
  •       Endüstriyel gravürler için, yüksek üretim hızında çözümler sunması, karşılıklı bağlanabilirlik sistemi ve en üst düzeyde ...

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir. Çoğaltma veya telifli eseri kullanma durumunda yerel, ulusal ve uluslararası yasalara göre hüküm verilir. Müşteriler uygulanabilir kanunlara uymakla sorumlu olup ihlal durumunda yükümlüdür. Roalnd DG, TPL Grup’ tan MMP teknolojisinin lisansını almıştır.

Roland; materyalleri, özellikleri ve aksesuarları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Güncel çıktılarınız değişiklik gösterebilir. En iyi çıktı kalitesini sağlamak için kritik parçalara periyodik bakım gerekebilir. Detaylar için lütfen bayinizle sözleşme yapınız. Açıkça belirtilmediği takdirde herhangi bir anlaşılmaya garanti verilmez. Rolan, tesadüfi veya kullanımda oluşan, görünür-görünmez kazalardan veya malzeme hasarlarından sorumlu tutulamaz. Adobe, PostScript, PostScript 3 ve PostScript logosu Adobe System Incorporate ticari markalarıdır. Diğer markalar şahsi sahiplere aittir.

Komple Çözüm - Komple Güvenilirlik - Tam Destek

Roland bileşenleri maksimum kalite ve performans için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Her ürün Roland Teknik Destek ve son teknoloji, süreçler ve sektöründe en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmak için yazılım eğitilmiş kalifiye Roland Mühendisleri tarafından desteklenmektedir.

Roland Teknik Destek ekibi tüm Roland makinelerı için yazılım, donanım ve uygulama desteği sağlar. Mühendislerimiz ve uzman kadrosumuz ile kullanıcılarımıza problemlerini çözme ve Roland ürünlerinin kullanıldıkları sanayi hakkında bilgilendirme yapıyoruz.


Tüm kullanıcılar, için sorunun en kısa sürede çözülmüş olduğundan emin olmak için telefon, e-posta desteği sağlar.Model numaranızı bilmiyor, aradığınızı bulamıyorsanız; 0332 345 10 91 nolu numaradan Roland teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz.


Yukarıda ki adres ve telefondan teknik destek ekibininin sizi araması için bize bize iletişim numaranızı gönderebilirsiniz.

Online Destek Merkezi

Makinenizi kullanmayla ilgili bazı ipuçları ihtiyacınız var? Makinenizde bir sorun var? Cevap için online destek merkezini ziyaret edin! Yararlı ipuçları ve yararlı kullanım kılavuzları dolu, çevrimiçi destek merkezi size iş akışını geliştirmek ve ürün desteğine son ile sorunları çözmek ve yardım dosyaları için bir şans sunuyor.

Roland Bakım Servis Anlaşmaları

Ekipmanınızın sorunsuz çalışıyor olması sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Roland bakım sabit fiyatlara dayalı kapsamlı ve kampanyalar sunan bir destek programıdır. Tüm Roland dijital baskı, kesme, gravür ve 3D sistemleri için garantili destek sevisleri sağlar.